Grande Idea – Agencja marketingowa – Kraków

Kreatywna i kompleksowa obsługa marketingowa firm

DANE KONTAKTOWE:
Grande Idea – agencja marketingowa
www.grandeidea.pl | office@grandeidea.pl
Kraków | +48 535 867 661 | +48 12 353 97 82

Grande Idea – agencja marketingowa
Kraków – Warszawa

Grande Idea to agencja marketingowa, która doskonale łączy doświadczenie i kreatywność, oferując swoim klientom niebanalne, nowoczesne i skuteczne projekty.

Zakres działalności obejmuje kompleksową obsługę marketingową firm – od koncepcji do realizacji.

Strony www

Małe strony www, wizytówki, autorskie serwisy, strony korporacyjne, sklepy e-commerce. Projektowanie UX, projektowanie graficzne, kodowanie i programowanie, wdrożenia oraz obsługa stron firmowych. Analiza istniejących www, optymalizacja, pozycjonowanie, działania SEO i SEM.

Materiały video

Ścisła współpraca ze studiem filmowym pozwala na tworzenie wysokiej jakości materiałów video – spotów reklamowych, filmów korporacyjnych i wizerunkowych, projektów szkoleniowych i instruktażowych, a także animacji na różnym poziomie zaawansowania. Od pomysłu i scenariusza, poprzez realizację, montaż i postprodukcję, aż do premiery.

Obsługa marketingowa

Przemyślana strategia działania i komunikacji firmy, odpowiednie narzędzia, dobrze zaplanowane i zrealizowane kampanie. Dobry research i analiza danych, dobrze zdefiniowane grupy docelowe i kanały komunikacji, nastawienie na efekt i realizację założonych celów.

 Identyfikacja wizualna

Branding i nameing czyli kompleksowa identyfikacja wizualna obejmująca wybrane przez klienta elementy. Nazwa firmy, logotyp, komplet materiałów firmowych, oznakowania, katalogi, foldery, ulotki i inne materiały graficzne. Obsługa graficzna i copywriterska.

 Targi i eventy

Wsparcie w zakresie przygotowania i udziału na targach lub konferencjach, w Polsce oraz za granicą. Projekty i wykonanie stoisk, zabudowa, materiały dla gości i kontrahentów, kontakt z organizatorami, hostessy. Scenariusze imprez firmowych i integracyjnych. Dokumentacja video. Obsługa w językach: polskim, angielskim, włoskim, niemieckim i francuskim.