Coworking Kraków

Miejsca do pracy, biurka, gabinety i sala konferencyjna

COWORKING KRAKÓW

Biura coworkingowe umożliwiają współdzielenie przestrzeni biurowej w najbardziej optymalny sposób. W Point Office masz możliwość wynająć miejsce do pracy, gabinet albo sale konferencyjną na godzinę, wybrany dzień, kilka dni w tygodniu, miesiąc albo na tak długo, jak potrzebujesz. Lokalizacja w centrum Krakowa, stylowe wnętrza, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny to nasze dodatkowe atuty.

CO TO JEST COWORKING?

Coworking to świetna alternatywa dla osób, które potrzebują przestrzeni biurowej w różnym wymiarze czasu, prowadzą własną firmę i poszukują dogodnego miejsca do pracy oraz wszystkich, którzy chcą zamienić home office na profesjonalne biuro.

Biuro Point Office jest doskonałym miejsce do pracy indywidualnej oraz w kilkuosobowych zespołach. To także świetna przestrzeń do zorganizowania szkolenia, małej konferencji i spotkań z klientami.

BEZ ZBĘDNYCH KOSZTÓW I FORMALNOŚCI

Wynajmując miejsce do pracy lub przestrzeń w coworkingu możesz elastycznie dopasować ofertę do swoich potrzeb, a także znacznie zmniejszyć koszty prowadzenia działalności. Nie musisz martwić się o dodatkowe rachunki i koszty wynajmu jak w przypadku zwykłego biura. Płacisz jedynie abonament za wybraną opcję, bez dodatkowych opłat, niespodziewanych podwyżek i nieplanowanych wydatków.

Coworking jest nowoczesnym i wygodnym sposobem na obniżenie comiesięcznych kosztów Twojej firmy. To my zajmujemy się wszystkimi formalnościami dotyczącymi biura, a Ty możesz w tym czasie spokojnie pracować.

IDEALNE MIEJSCE
DLA CIEBIE I TWOICH POMYSŁÓW

Doskonała atmosfera, przestronne wnętrza urządzone w minimalistycznym stylu, profesjonalna obsługa, kompleksowy zakres usług dla biznesu oraz atrakcyjna lokalizacja w centrum Krakowa sprawiają, że biuro coworkingowe Point Office to miejsce, w którym praca staje się przyjemnością.

Dzięki temu łatwiej się skoncentrować i skupić na zadaniach, a także rozpocząć realizację nowych koncepcji. Potrzebujesz miejsca na szkolenie, małą konferencję albo pracę w kilkuosobowym zespole? Wybierz wariant, który najlepiej spełnia Twoje wymagania albo poproś o przygotowanie indywidualnej oferty.

ZOBACZ CENNIK

CENNIK