B2B

KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG DLA FIRM

W Point Office chcemy dobrze rozumieć Ciebie i Twój biznes. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz kompleksową listę usług dedykowanych dla biznesu i realizowanych przez sprawdzone i rekomendowane przez nas osoby oraz firmy.

Obsługa prawna firm

Point Office oferuje kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym.

Nasz zespół doświadczonych i kompetentnych prawników świadczy szeroki zakres usług doradczych z zakresu prawa gospodarczego, prawa cywilnego, oraz prawa pracy.

Pomożemy Ci wybrać optymalną formę prowadzenia działalności gospodarczej, zarejestrujemy Twoją Firmę, zapewnimy jej pełną obsługę prawną, oraz pomożemy zoptymalizować koszty zatrudnienia pracowników.

Biuro księgowe Kraków

Rzetelnie prowadzona księgowość to podstawa sprawnie funkcjonującej firmy.

W Point Office polecamy sprawdzonych specjalistów zajmujących się zarówno małymi i średnimi firmami, jak i zespoły dedykowane do obsługi spółek i dużych przedsiębiorstw.

Doradztwo biznesowe

Nasza oferta obejmuje szkolenia biznesowe oraz doradztwo w zakresie: prawa pracy, prawa gospodarczego, współpracy z PFRON, zarządzania strategicznego, a także wsparcie księgowe.

Przykładowe zagadnienia: optymalizacja kosztów, wybór optymalne formy działalności, coroczne sprawozdania do KRS, pomoc w uzyskaniu dofinansowań, zarządzanie zasobami ludzkimi i ryzykiem, couching oraz wiele innych.

Proponujemy indywidualne wyceny w zależności od zakresu i formy obsługi.

Zobacz szczegóły

Rejestracja i sprzedaż spółek

Sprzedaż gotowych spółek prawa handlowego zarejestrowanych w Wydziale XI Gospodarczym KRS Kraków-Śródmieście. To optymalne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na formalności i chcą jak najszybciej rozpocząć prowadzenie działalności.

Spółki dostępne aktualnie w ofercie: spółki jawne, spółki z o.o., spółki komandytowe, spółki z o.o. sp. komandytowe. Oferowane spółki posiadają numer KRS, REGON, NIP oraz VAT-UE.

Oferujemy również wsparcie podczas zakładania i szybkiej rejestracji spółki cywilnej.

Zobacz szczegóły

Organizacja i wsparcie dla Twojej firmy

Od drobnych, codziennych prac sekretarskich i biurowych, po organizację konferencji, eventów czy kilkudniowych szkoleń.

Przyjazna atmosfera dla biznesu, profesjonalna obsługa, możliwość organizacji cateringu, materiałów dla gości i uczestników oraz wielu innych.

Dla naszych klientów chętnie realizujemy także usługi niestandardowe. Potrzebujesz biletów kolejowych lub lotniczych albo hotelu w dowolnym miejscu na świecie? Dla nas nie ma rzeczy poza zasięgiem.

Oferta wirtualnego biura i wynajmu biurka na godziny

Kompleksowa obsługa marketingowa dla firm

Każda firma, niezależnie od branży i zakresu działania, potrzebuje wsparcia marketingowego i profesjonalnej obsługi. W Point Office od kilku lat z powodzeniem współpracujemy z krakowską agencją marketingową Grande Idea, którą rekomendujemy również dla Twojego biznesu.

Oferta Grande Idea to między innymi: identyfikacja wizualna, strony internetowe www, realizacja materiałów filmowych, pozycjonowanie i działania SEO, tworzenie strategii marketingowych, projekty materiałów graficznych oraz bieżąca obsługa reklamowo – promocyjna firm.

Zobacz więcej